Distants & horisondid I osa

9.90

Autor: Riho Uibo

Kategooria:

Kirjeldus

“Distants & horisondid I osa”
Autor: Riho Uibo

“Gregor kuulis teiselt poolt ust võtme keeramist. Võtmete keeramisele näis järgnevat nende lauale asetamine. Kannatlikult jäi Gregor ootama ukse avanemist. Lõpuks avaneski uks… tasakesi millimeetri haaval… kuni lõpuks…”

“Distants & horisondid I osa” on düstoopiline romaan, mille tegevus toimub Kolmanda maailmasõja järgses ühiskonnas. Gregor Ragle on noorim liige Ülemvõimus, salajases maailmavalitsuses, kelle alluvusse on jäänud viiskümmend töölist ehk Ülejäänut, nagu Ülemvõimlased neid kutsuvad. Gregor jõuab kiiresti järeldusele, et Ülemvõimlased suhtuvad Ülejäänutesse äärmiselt julmalt ja omakasupüüdlikult. Ülemvõimu liider Püha Õde püüab doktor Riitneeme abiga neid mõtteid Gregoris maha suruda ja näib, et see on õnnestumas. Ühel hommikul Ülejäänute rajoonis kõndides juhtub Gregoriga midagi, mis paneb ta jäädavalt meelt muutma ja ähvardab teha lõpu Ülemvõimu salajasele valitsuspositsioonile.

“Distants & horisondid” on loo autorit kummitama jäänud fraas, mis pärineb Margus Karu teisest romaanist “Täna on täna ja forever on forever”.

ISBN: 9789949880096
Ilmumisaasta: 2017
Kaas: pehmekaaneline
Maht: 324 lk
Formaat: 148×210 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Distants & horisondid I osa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.