Loo oma mälestustest või loomingust professionaalne trükis!

Memuaarid, vanad kirjad, sahtlisse kirjutatud luuletused, seiklus- või lastejutud, reisikirjad – kõik need saab korralikult köidetud raamatuks vormistada. Ja muidugi fotodest fotoraamat – tore mälestus reisist, tähtsast sündmusest või üritusest! Trükkimine meie juures on lihtne ja kiire, trüki kasvõi ainult viis eksemplari, jaga sõprade ja sugulastega või alusta hoopis isekirjastajana! Kujunduse saad ise luua näiteks Canva.com tasuta eestikeelses keskkonnas.

Vali paber ja suurus – erksad värvid, ilusti soonitud, kiirelt käes!

Paksem või reljeefne paber, sobiv formaat, suurepärased värvid, kasvõi ainult viis tükki…

Perekonna fotoalbum või fotoraamat toredast reisist. Vanad kirjad, memuaarid, luuletused, jutustused või joonistused. Vormistame need üheskoos ilusasse päris raamatusse ja koged ajalugu või oma loomingut soliidse raamatuna. Trükime täpselt sellise koguse kui vaja ja saad jagada neid sõprade ja sugulastega!

       

 

A3 ….. A2 …… A1….. A0 …. mõõdus paberil, bänneril, kangal, tapeedil, lõuendil – ilmastikukindlad, kleebitavad, keskkonnasõbralikud … helista ja küsi julgesti!

Ülimalt kvaliteetne digitrükk laia värviulatuse ja täpse taasesitusega. Suurepärane värvide stabiilsus esimesest viimase leheküljeni ja eksemplarist eksemplarini. Erinevad formaadid, paberid ja köiteviisid. Tule ja vaata tehtud töid.

Kammtraat- või klamberköites kalendrid väga kvaliteetses värvitrükis! Erinevad formaadid, ühepoolne-kahepoolne, paksemad kaaned – valik on lai.

   

Astu läbi

vaata näidiseid ja saa inspiratsiooni!

Tule vaata ja katsu erinevaid pabereid, kaane laminaate ning vaata ka köitmisvõimalusi. Arutame läbi hinnad ja kogused ... saad kindlasti palju häid mõtteid!