Vii oma looming lugejateni!

Oleme trükikoda isekirjastajatele ja ka kirjastajatele ning kõigile neile, kes soovivad innovatsiooni trükimaailmas oma eduks rakendada.

RAAMAT ENDALE

Lepinguta

Trüki endale ja jaga sõpradega oma loomingut. Köidetuna professionaalsel tasemel liimköites ja ilusate värviliste kaantega. Vali kaanele kraape-kindel matt, sametmatt või läikiv laminaat, telli läbi tellimiskeskkonna või edasta meile failid ja oledki trükkinud oma raamatud!
Küsi julgesti nõu paberite, köitmisviiside ja trüki-viiside osas või tule tutvu näidistega kohapeal.

 RAAMAT POODI

Alates 66.-

Trükime raamatuid nii vähe või palju kui täpselt vaja ja nii tihti kui Sinu äriedu nõuab. Kirjuta meiega alla levitamise leping ning hoolitseme ise selle eest, et Su raamatud on nii Rahva Raamatus, Apollos kui ka Trükiviie E-poes pidevalt saadaval. Viime ka säilituseksemplarid Sinu eest Rahvusraamatukokku!

RAAMATU KUJUNDUS

Alates 45.-

Aitame raamatu kaanekujunduse loomisel ja samuti sisu küljenduse-kujundusega. Raamatu kaane mõõtmed ja seljapaksuse saad arvutada Raamatukaane mõõtmete kalkulaatoriga.
Soovid, et teeksime veelgi rohkem? Lisaks raamatute trükkimisele ja levitamisele, anname nõu võimalike ärimudelite ja turundamise kohta ning oleme abiks tugitoodete (plakatid, roll-upid, järjehoidjad, postkaardid, flaierid) loomisel ja tootmisel.

Uuri lähemalt

+372 6485 512

või kirjuta meile. Tee ka omale konto tellimiskeskkonda ja saad ise raamatu faile üles laadida, pabereid ja formaate valida ning hindu uurida.