Viige oma teos lugejateni!

Oleme trükikoda kirjastajatele ning eriti isekirjastajatele ja kõigile neile, kes soovivad innovatsiooni trükimaailmas oma äri eduks ära kasutada.

RAAMAT ENDALE 

Lepinguta

Trükkige endale ja oma sõpradele oma loomingut. Köidetuna professionaalsel tasemel liimköites ja ilusate värviliste kaantega. Matt või läikiv laminaat, tellite läbi meie iseteeninduskeskkonna ja oletegi trükkinud oma raamatu!

 RAAMAT POODI

alates 66.-

Trükime teile raamatuid nii vähe või palju kui täpselt vajate ja nii tihti kui te äriedu nõuab. Kirjutage meiega alla levitamise leping ning hoolitseme ise selle eest, et te raamatud on nii Rahva Raamatus kui Apollos pidevalt müügis.

RAAMAT POODIPLUSS

alates 159.-

Soovite, et teeksime veelgi rohkem? Lisaks raamatute trükkimisele ja levitamisele, aitame teid ka ISBN numbri ja sundeksemplaridega. Lisaks anname nõu trükkimise iseärasuste, võimalike ärimudelite ja turundamise kohta ning oleme abiks tugitoodete (plakatid, järjehoidjad, postkaardid, flaierid) loomisel.

Uurige lähemalt

+372 6485 512

Või kirjutage meile ja teeme teile konto tellimiskeskkonda. Saate ise oma raamatu faile üles laadida, pabereid ja formaate valida ning hindu uurida.