Mu äriedu on mu enda teha!

Internet on muutnud tundmatuseni muusika ja filmide levitamist ning tarbimist – ja seda paljude valdkonna hiidude ootamtuks üllatuseks! Internet ja digitrükk muudavad mitte ainult raamatute tarbimist ja levitamist vaid ka kirjastajate ärimudelit!

Mu raha ei seisa tiraaži all kinni…

“Suurte tiraažide lattu trükkimine ei kuulu sellesse sajandisse”

Trükkige paindlikult – just täpselt siis, kui vaja.

Uue raamatu puhul mõnesaja või -kümne eksemplari kaupa, niširaamatu või läbi müüdud klassika puhul kasvõi üksikeksemplari kaupa ja alles siis kui te ostja veebipoes “Tellin” nuppu vajutab.

“Ära maksa rohkem kui vaja”

Trükiviis võtab vajalike koguste trükkimise, logistika ja muu asjaajamise poodidega enda kanda ning maksab teile eelnevalt kokku lepitud summa igalt müüdud raamatult.

Lepingu alustamise tasu algab 100 eurost.

Raamat ei saa kriitilisel hetkel otsa…

“Tiraaži läbimüük on tore sündmus”

Üldiselt tähendab see kahjuks ka seda, et ostjaid oleks veelgi olnud, aga raamatud on otsas ja raha jääb saamata…

Trükiviie trükileping tagab, et raamat on poodides olemas kuniks lugejad ja poed seda juurde soovivad ning kuniks autoriõigused kehtivad. Poed saavad oma riiuleid täiendada vaid kolmepäevase ooteajaga.

“Kalleid raamatuid ei pea müüma alla omahinna!”

Muide, odavamate raamatute ootuses olevate klientide vajaduste rahuldamiseks ei ole vaja kalleid raamatuid alla omahinna müüa. Erinevate sihtgruppide jaoks võib kohe trükkida erinevad partiid (pehmekaaneline, mustvalge, taskuformaat jne). Sellest räägime heameelega juurde. Digiajastu on paindlik. Meie samuti.

Võtke natukene aega

ja räägime täpsemalt, mis ja kuidas.

Kirjutage meile tere@trykiviis.ee või helistage +372 6485 512. Selgitame võimalusi ja jagame kogemust.