DAUGHTERS

15.00

Autor: Evelyn Mikomägi

Kategooria:

Kirjeldus

“Daughters”
Autor: Evelyn Mikomägi

“Daughters” (“Tütred”) on eriline ning inspireeriv fotoraamat kajastamaks Eestimaa noorte loomulikku ilu ja naiste väge. Mahukas 260 leheküljelises kinkeraamatus figureerivad üle 100 Maarjamaa eri paikadest pärit teismeeas neiu, keda on kümne aasta jooksul jäädvustanud aktiivne ettevõtja, Miss Estonia 2000 ning kahe lapse ema Evelyn Mikomägi.

Tuntumatest eestlannadest on raamatus ilmateinud ekstreemsportlane Kelly Sildaru, YouTuber Maria Rannaväli, laulja Getter Jaani, meigikunstnik Ellen Walge, tippmodell ja filmitegija Alexandra Elizabeth Ljadov ja paljud teised. Samuti leidub raamatus mitmeid avaliku elu tegelaste võsukesi, muuhulgas raadiohääl Rauno Märksi, näitleja-režissöör Maria Avdjushko ja endise modelli Mari Tooli tütred ning muusik Ithaka Maria Harito õetütar.

”Raamatu idee tuli vahetult pärast mu kauaoodatud tütre sündi 2017, kui võtsin aja maha ja sain oma elule tagasi vaadata. Tahtsin läbi kunstilise võtme kokku panna puzzle oma senisest elukogemusest ja õppetundidest, mida nüüd teistega soovin jagada”, avaldab raamatu autor ja viisteist aastat modelliagentuuri Living Models juhtinud Evelyn Mikomägi.

Et lisada teosele harivat ja rahvusvahelist vürtsi, on autor kombineerinud Eestimaa tütarde portreed universaalsete mõtteteradega maailma suurkujudelt, nagu Andy Warhol, Coco Chanel, John Lennon, Audry Hepburn, Mark Twain, Astrid Lindgren, Steve Jobs, Marilyn Monroe, Pablo Picasso, printsess Diana, Oscar Wilde, Richard Branson, Taylor Swift, Elon Musk jpt.

Oma debüütraamatuga soovib Mikomägi julgustada eelkõige kõiki tütreid ja tulevasi emasid armastama end just sellistena, nagu oleme siia ilma sündinud, ise looma oma teekonda ja leidma viise olemaks enda parimaks versiooniks.

Raamat on lihtsas inglise keeles ning sobib ideaalselt kingituseks kõikidele nooremeelsetele ja uudishimulikele, kes oskavad väärtustada fotokunsti, naturaalset ilu, esteetikat ja ajatut elutarkust.

ISBN: 9789949732210
Ilmumisaasta: 2018
Kaas: pehmekaaneline
Maht: 264 lk
Formaat: 148 x 210 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “DAUGHTERS”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga