Sidemängija

9.90

Autor: Kalle Kukk

Kategooria:

Kirjeldus

“Sidemängija”
Autor: Kalle Kukk

Sidemängijal on võrkpallis huvitav roll: kuigi sidemängija mänguolukorra lõpetamisel enamasti ei osale, on võistkond ilma temata abitu. Publiku jaoks efektne rünnak eeldab ründajale täpselt ette söödetud palli — sidemängija poolt. Sidemängija on see, kes määrab mängu iseloomu, tempo ning vaatemängulisuse.
Täna, kus enamik võistkondi sõltub ainsast sidemängijast, võib hea sidemängija olemasolu või puudumine määrata võrkpalli saatuse paljudeks aastateks.
Sidemängija peab väljakukaaslasi hästi tundma ja hoolega jälgima, sest mängu suunavad otsused peavad sündima murdosa sekundiga — kuni pall on õhus. Tihti on sarnane olukord ka elus, kus ootamatus olukorras tuleb märgata neid, kes on su ümber, ning kiirelt ja otsustavalt tegutseda.
Loominguline ja iseseisev mõtlemine on esmatähtis just siis, kui aega pole. Seetõttu on siinkirjutatu mõeldud eelkõige inspiratsiooniks ja mõtlemisaineks, mitte kivisse raiutud tõdede kuulutamiseks. Soovin kõigile lugejatele rõõmsat katsetamist palliplatsil!
See põgus tagasivaade minu elule on ühtlasi kummardus kõigile neile, kes on minu kõrval kandnud sedasama kirge ja vaimsust, mis isegi treeningul ei anna ühtegi punkti vastasele niisama.

ISBN: 9789916403037
Ilmumisaasta: 2020
Kaas: pehmekaaneline
Maht: 96 lk
Formaat: 210x138mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sidemängija”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga