Faust

12.50

Autor: Johann Wolfgang von Goethe, Barbara Kindermann
Tõlkinud eesti keelde: Igor Kaasik

Kategooriad: ,

Kirjeldus

“Faust”
Autor: Johann Wolfgang von Goethe, Barbara Kindermann
Tõlkinud eesti keelde: Igor Kaasik

Värssdraama “Faust“, mis on esindanud saksa kirjandust terves maailmas juba sajandeid, on üks Euroopa tüvitekstidest. Ja nagu tüvitekstidega tihti juhtub, on kõik nendest midagi kuulnud, aga kaugeltki mitte kõik pole neid lugenud.

“Fausti” ümberjutustus lastele on tähelepanuväärne teos mitmes mõttes. Kõigepalt tutvustab ta Euroopa kultuuri üht olulist teksti põlvkonnale, kes koolis “Fausti” enam ei loe ja teiseks teevad selle tähelepanuväärseks Klaus Ensikati illustratsioonid. Need on kaunid ja leidlikud ning kujutavad selleagse Saksamaa igapäeva, arhitektuuri ja riietust usaldusväärselt, mis ongi kohane ühele tuntumale raamatuillustraatorile, paljude auhindade, ka Anderseni auhinna laureaadile. Pildid on detailirikkad ja põnevad, just sellised, mida laps saab kaua uurida ja mis jätavad tema mällu tugeva jälje terveks eluks.

“Fausti” esimese osa on ümber jutustanud Barbara Kindermann, saksa kirjanduse asjatundja, õppejõud ja kirjastaja. Raamatust saab lugeja teada ka, kuidas teises osas lõppes kuulus kihlvedu Jumala ja Saatan vahel.

Emadele ja isadele, kes raamatut koos lapsega uurivad, pakuvad äratundmisrõõmu August Sanga tõlgitud värsid, mille kallal kunagi koolis sai vaeva nähtud.

ISBN: 9789949735600
Ilmumisaasta: 2019
Kaas: kõvakaaneline
Maht: 36 lk
Formaat: 224×308 mm

Lisainfo

Kaal 0.25 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Faust”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga