Initsiatsioon nimega depressioon

14.00

Autor: Arabella Tammeraba

Kategooria:

Kirjeldus

“Initsiatsioon nimega depressioon”
Autor: Arabella Tammeraba

Mis juhtuks, kui sul oleks järku võimalik lugeda inimese mõtteid? Tema kõige ausamaid, sügavamaid, salajasemaid, ilusamaid ja valusamaid mõtteid?

„Initsiatsioon nimega depressioon“ räägib valusa aususega autori kogemustest depressiooniga – tema vaimse tervise teekonnast, mis jõudis ravini psühhiaatrihaiglas, ning järkjärgulisest paranemisest, eneseotsingutest ja -leidmisest, lapsepõlvest ja õnnest. Samal ajal on tegemist ka ilusa armastuslooga, mis kirjeldab, kuidas autori suhted muutuvad nii enda kui teistega üha aksepteeritavamaks ja armastavamaks, ausamaks ning vabamaks. See on lugu elu mõttest ja inimeseks olemisest.

Autori sõna lugejale: „Siin on Sulle väljakutse. Muuta alustus taas pühaks. Üks hing on nedel lehekülgedel alasti kogu oma inimkogemuse ilus ja valus. Kohtumine temaga tähendab kohtumist iseenda tabude, tõekspidamiste, suhtumiste ja mõttemustritega. Kuid niivõrd siiras kohtumine teise hingega nõuab suurt julgust. Kasuta seda lugu enese mõtestamiseks ja teiste mõistmiseks ning oma hinge arenguks. Kasuta seda võimalust lugupidavalt!“

ISBN: 9789949012619
Ilmumisaasta: 2019
Kaas: kõvakaaneline
Maht: 104 lk
Formaat: 140×206 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Initsiatsioon nimega depressioon”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga