Pliidiliisude lemmikretseptid

12.00

Raamatu väljaandja: Russalu Külade Ühendus

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

“Pliidiliisude lemmikretseptid”
Väljaandja: Russalu Külade Ühendus

Russalu on imearmas külake Raplamaal, Märjamaa vallas, kus võib aegajalt osa saada Pliidiliisude toiduklubi tegemistest. Pliidiliisude kooskokkamised said alguse 2012. aasta sügisel peamiselt seetõttu, et oleme kõik maitsva toidu ja värskete ehedate koduköögi maitsete austajad. Lisaks on nii mõnedki meist tegijad kodukokad, kellel mitmed hõrgutised mängleva kergusega nii hästi välja tulevad, et seda tasub õpetada ka teistele.

Selleks, et Russalu kodukokkade parimaid retsepte koos läbi proovida, uusi maailmamaitseid tundma õppida, omavahel jagada ning aegajalt ka sõpradele ja külalistele oma külast midagi head kaasa anda, ongi sündinud nii meie maitseainesegud, toidukoolitused kui ka veebikokaraamat. Proovime oma kokkamistes jälgida ikka seda, et toidud oleksid võimalusel kodu lähedalt, ei sisaldaks kunstlikke lõhna- ega värvaineid ning need valmiksid värskelt ja väikestes kogustes. Üks meie põhimõtteid on ikka olnud: Kiirelt peenrast taldrikule!

See väike retseptiraamat ongi Russalu toiduklubi Pliidiliisude seitsme aasta tegemiste kokkuvõte ja ajaproovile vastu pidanud lemmikretseptide kogumik. Toredaks tähelepanuavalduseks sai meie toiduklubile ka 2018. aasta sügisel Eesti täiskasvanute koolitajate assotsiatsiooni  ANDRAS poolt välja antud Eesti Aasta Õpiteo tiitel, mis tunnustas meid kogukondliku õppimisvõimaluse loomise ja pakkumise eest.

Raamatu väljaandja: Russalu Külade Ühendus

Raamat “Pliidiliisude lemmikretseptid” ilmus algatuse EV 100 igas külas raames ning Kohaliku Omaalgatuse Programmi toel.

ISBN: 9789949014675
Ilmumisaasta: 2019
Kaas: pehmekaaneline
Köide: kammköide
Maht: 50 lk
Formaat: 150×210 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pliidiliisude lemmikretseptid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga